Děti kouzlení zbožňují

Everything you need

Lavish Pro Themes provides you everything that you need on a WordPress theme, extensive customize options for user-oriented easy use, flat and modern design to capture viewers attention, plenty color options to full fill the choice of yours and many more.

Lze se hodně naučit

Chcete pro děti vytvořit nějakou výjimečnou akci, na kterou do smrti nezapomenou? Měli byste si tedy objednat interaktivní vystoupení pro děti, které Vám nabídne mladý kouzelník magic Kellner.

Už jste někdy odhalili kouzelnický trik?

Toto interaktivní vystoupení pro děti je vhodné například na narozeninové párty, či někde ve škole v tělocvičně, kde se vejde velké množství dětí. V průběhu 25 až 60 minut (délka se dá však zkrátit nebo prodloužit) dětem tento kouzelník ukáže neobyčejná kouzla. U tohoto vystoupení je možnost návaznosti uskutečnit dětskou školičku, kde se děti naučí udělat nějaká základní a jednoduchá kouzla.

Naučte se některé z nich

Naučte se některé z nich i Vy dospělí a uvidíte, že to bude skvělá zábava. Kouzelník Martin je správnou volbou všude, kde jsou malí neposedové, které je těžké udržet na chvíli v klidu.

Děti kouzlení zbožňují
5 (100%)1
 Děti kouzlení zbožňují