Rozkoš vskutku rozkošná

Everything you need

Lavish Pro Themes provides you everything that you need on a WordPress theme, extensive customize options for user-oriented easy use, flat and modern design to capture viewers attention, plenty color options to full fill the choice of yours and many more.

Nevíme, jste-li homosexuální, či heterosexuální příznivci sexu do konečníku, kterým závistivci a puritáni říkají prdelopichové (někdy též řiťopich). Je to totiž v podstatě vcelku jedno, protože jediný rozdíl je, že mužský anální otvor je poněkud větší, než ženský, ostatně jak již vyplývá obecně z tělesných rozdílů ve velikosti žen a mužů. Znamená to teoreticky, že penis ve ztopořeném stavu by se do něj měl dostat snáze, než do ženského análního otvoru. A nyní je otázka – která rozkoš bude větší? Vzhledem k tomu, že homosexuálové mívají větší penisy, pak může být teoreticky stejná, přidržujeme-li se schématu, že heterosexuál bude píchat jen ženu.

Přizpůsobení velikosti

Může se samozřejmě stát, že velký penis chce do malého otvoru. Zde jsou právě na místě nejen dobré lubrikanty, ale také poppers y, které pomáhají uvolnění vnějších a zejména vnitřních svěračů.

Rozkoš vskutku rozkošná
4 (80%)1
 Rozkoš vskutku rozkošná