Teploměr do bazénu Vám ukáže, kolik stupňů má voda

Everything you need

Lavish Pro Themes provides you everything that you need on a WordPress theme, extensive customize options for user-oriented easy use, flat and modern design to capture viewers attention, plenty color options to full fill the choice of yours and many more.

S ním už se Vám nestane, že byste skočili do ledové vody. Zjistíte ihned, jak vyhřátou vodu máte a podle toho už se můžete zařídit. Vyberte si toho správného pomocníka, který Vám ukáže správné hodnoty. Existují druhy s plováky nebo i bez nich. Některé mají dokonce plovák ve tvaru roztomilého zvířátka. U některých typů je provázek. Takže jej snadno připevníte provázkem například ke schůdkům nebo přelivné hraně a jednoduše si ho můžete přitáhnout a podívat se na ukazatel. Tato pomůcka není nijak drahá. Když se podíváte na naši nabídku, tak se ihned přesvědčíte, že je tato pomůcka opravdu cenově dostupná. Dá se totiž koupit za pár korun.

Zkuste plovák ve tvaru zvířátka

Teploměr do bazénu s veselým plovákem ve tvaru zvířátka Vám poslouží pro určení toho, jak je voda vyhřátá, ale zároveň potěší Vaše děti. Můžete si vybrat plovák ve tvaru kachničky, želvičky, rybičky nebo velryby. Všechny mají velmi pěkné provedení a navíc je u nich i provázek, který můžete připevnit třeba ke schůdkům. S jejich cenou budete jistě spokojeni, protože nejsou nijak drahé.

Teploměr do bazénu Vám ukáže, kolik stupňů má voda
4 (80%)1
 Teploměr do bazénu Vám ukáže, kolik stupňů má voda