Tvoříme špici s adekvátními nebankovními hypotékami

Everything you need

Lavish Pro Themes provides you everything that you need on a WordPress theme, extensive customize options for user-oriented easy use, flat and modern design to capture viewers attention, plenty color options to full fill the choice of yours and many more.

Nebankovní hypotéka

Nelehká finanční situace potkala v životě každého z nás. Jenže některým se mohla vymknout z ruky tak, že nyní je na vás uvalena exekuce nebo se potýkáte s jinými finančními problémy. Jistě se nenašla banka, která by vám pomohla, proto je tu naše společnost a naše nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéka

Produkt Nebankovní hypotéka uvítáte především pro její nespornou výhodu, kterou je, že při posuzování vaší žádosti o půjčku, nebudeme řešit vaši bonitu ani registr dlužníků. Abyste úvěr získali, budeme požadovat pouze zástavu vaší nemovitosti, kterou nám budete ručit.

Peníze

Půjčíme vám až do 70 % hodnoty nemovitosti, splácet dluh nám můžete až po dobu 30 let a lze jej kdykoliv bezplatně splatit. Nebankovní hypotékaje tu pro všechny, proto v případě, že potřebujete pomoci, obraťte se na nás. Posoudíme vaši žádost.

Ohodnoťte příspěvek
 Tvoříme špici s adekvátními nebankovními hypotékami