Původní koncept Pr článků měl v minulosti jinou podobu, než má dnes. Od této doby uplynul již nějaký čas a nároky se zvýšili. Naše společnost se samozřejmě moderním trendům dokáže přizpůsobit, a proto jsme navrhli a nyní používáme revoluční koncept článků.

newsletter

 1. Texty mají 1800 znaků. V nové verzi jsou doplněné o obrázky týkající se daného tématu. Tím pádem ještě více splňují vysoké nároky na zpětné odkazy a zajišťují dlouhodobý efekt.
 2. Texty se píší na základě určených klíčových slov. Klíčová slova Vám pomůžeme navrhnout, nebo je sami navrhneme, nebo si můžete určit, která to budou. Naše společnost předem provede rozbor slov, která by měla být žádoucí a na základě výsledků doporučí, kterých slov by se celé SEO mělo týkat.
 3. Jeden text se píše na jedno klíčové slovo nebo na jeden odkaz čili internetovou adresu.
 4. Klíčová slova jsou pro celé SEO velice důležitá. Klíčová slova totiž určují, jestli celé SEO bude úspěšné a o kolik míst se posunete kupředu v pozicích ve vyhledávačích.
 5. Sami texty publikujeme na weby a po dokončení naší spolupráce vám na ně zašleme odkazy. Weby, na kterých se texty publikují, jsou zajištěné ochranou, běží na více jak 50 serverech, obsahují redakční weby, využívají SSL zabezpečení a jsou například také vhodná pro čtení na mobilních zařízeních.

článek

Zajišťují vyšší efektivnost

Texty prošly mnohými změnami. Jejich dnešní podoba zajišťuje vysokou efektivnost a také lepší stabilitu.
Požadavky internetových vyhledávačů se zvýšili, a proto jsme museli přijít s novou dobou textů, které by splňovaly veškeré předpoklady.

 • Nyní texty zajišťují vyšší efekt.
 • Původní verzi 1.0 můžete stále v naší nabídce najít pod tímto základním označením.
 • Nový typ naleznete pod označením 2.0.
 • K dispozici je také slovenská verze pro naše zahraniční partnery.
 • Napíšeme vždy originální texty.
 • Cena jednoho článku je 500Kč.