Rubriky
Business

Auto za pár minut a zdarma

Žijeme ve zrychlené době a za den stíháme nespočet různých věcí a úkolů. Dříve jsme toho tolik za den stihnout ani nemohli, ale dnes je vše jinak. Chce se po nás mnoho povinností a úkolů, které musíme zvládat za krátkou dobu. Dnes je tomu tak proto, že se díky rychlým prostředkům velmi rychle dostaneme z bodu A do bodu B. Zvládneme také mnoho věcí najednou a za kratší čas, neboť máme kolem sebe nespočet různých vylepšováků a robotických příslušenstvích, které nám práci usnadňují nebo ji dělají za nás. Vemte si jenom to, jak neuvěřitelně rychlá je dnes doprava.

auto u domu

Zatímco dříve byste cestovali za hranice klidně několik dní, dnes se leteckou dopravou dostanete kamkoli za pár hodin. Neskutečně rychle tak za den zvládnete navštívit několik zemí. Doprava je dnes na velmi dobré úrovni, a tak se takřka kamkoli dostanete autem nebo jinou veřejnou dopravou. Proto se nás často vyžaduje, abychom za den stihli navštívit několik míst a všude možně něco zařídit, a to za velmi krátký čas. Když se někam potřebujeme dostat, j to dnes velmi snadné, protože máme mnoho způsobů a vždy si můžeme najít nějaký způsob, jak se někam dopravit. Velká většina z nás je zvyklá cestovat autem.

interiér vozu

Není divu, auto je spolehlivý a rychlý dopravní prostředek, který je navíc velice pohodlný a dopraví nás kamkoli chceme. Bez auta jsme někdy docela nahraní, zvláště když jej potřebujeme ke svému povolání. Mnoho profesí si vyžaduje osobní automobil pro rychlou přepravu. Ale i ten může jednoho dne zklamat, něco se porouchá a jsme rázem bez autem. Od toho je tu ale půjčovna aut Praha, která vás zachrání z největší nouze! Auto si můžete zapůjčit krátkodobě i dlouhodobě a vůbec nerozhoduje na ceně to, kolik kilometrů hodláte najezdit. Zdarma si můžete nechat auto přistavit třeba na letišti, což občas někdy nutně potřebujeme. Auto vám bude jinak přistaveno kamkoli na vámi zvolenou adresu, a to bez jakékoli čekání.

Rubriky
Business

Kouzelník na oslavu? Proč ne?

Ať už pořádáte oslavu narozenin dětských, či pro dospělou osobu, rozlučkovou party, svatbu, či oslavu výročí, jistě chcete nalézt takový program, kterým všechny uchvátíte. Proč nezkusit pozvat kouzelníka? Že je to jen pro děti? Nesmysl.

Jaké služby může kouzelník nabídnout?

Šikovný kouzelník se zvládne postarat o program na oslavách pro děti, i pro dospělé, modeluje balónky, moderuje večírek, a provádí i mikromagii. Jeho prací je totiž okouzlit všechny, a jeho repertoár může být obrovský. Už jste byli na večírku s kouzelníkem? Pokud ano, jistě na to rádi vzpomínáte ještě dnes.

kouzlení s kartami

Kouzelník pro děti

Zatímco klauna by se mohly některé děti bát, kouzelníka na své oslavě ocení všechny. Dětská fantazie totiž nezná mezí, a svět magie je neskutečně fascinuje. O to pak lépe, pokud je kouzelník milý, zábavný, a třeba i trochu popleta. Na dětské oslavě pak kouzelník děti do svých triků zapojí, takže se postará o nezapomenutelný zážitek, který pak budou ještě dlouhé hodiny vyprávět svým známým, rodině, i spolužákům. Děti pak velmi potěší, pokud jim šikovný kouzelník vymodeluje z balónků zvířátka, kytičky, autíčka, či další kouzelné předměty, které si mohou ponechat na památku. A rodiče se pak nemusí tolik zatěžovat se složitým vymýšlením programu.

kouzelnické předměty

Kouzelník pro dospělé

Kouzelník se skvěle hodí i na dospělácké večírky, a to ať už svatební, firemní, či třeba rozlučkové. Kouzelník dokáže předvést nevídaná kouzla, zajímavé efekty, triky s kartami, a zapojit účastníky večírku do této divoké jízdy plné magie. Součástí pak může být i moderování, kdy se kouzelník zapojí do chodu večírku, improvizuje, baví účastníky, a pohotově reaguje na všechny podněty. Není problém do kouzelnického vystoupení zakomponovat samotné téma večírku, a tak se může stát, že reklamní předměty budou mizet, načež se zase objeví, a kouzla se budou pojit se značkou, která je zde prezentována.

Rubriky
Business

Nemoc a potíže

Málokdo chce jít na marodku, takže se domluví na dovolené nebo nějak jinak a jde k lékaři. Tedy v tom jednom případě. V tom druhém se léčí sám.

Samozřejmě, že mluvíme o nějaké lehčí nemoci, ne například zlomené noze, protože tu si sami doma asi vyléčíte jen velmi těžko. Mám na mysli takové to kašlání, smrkání a hekání, kdy má člověk hlavu jako střep a teploměr při měření dosahuje vyšších hodnot. Ne, jako například u majora Halušky, který měl dle jeho vlastních slov „Dvatsať seděm a pol“. Máme namyslí teploty zvýšené a horečky.

V takovém rozpoložení asi už budete muset navštívit příslušného lékaře, který vám poradí, co si na to máte v lékárně koupit. Zůstanete sice perplex, ale nakonec do té lékárny jdete v dobré víře, že popadnete to, co máte mít a jdete domů do postele, kde se míníte přikrýt až na bradu a zaspat tohle období.

blistr

Chá chá, to jste, ale hodně naivní, to vám řeknu. Možná sice něco v lékárně dostanete, ale určitě ne všechno a tím začne vaše martyrium. Nebo maraton? V každém případě si lék sehnat musíte a proto se vydáte na okružní cestu městem. Když pak obejdete všech dvanáct lékáren, je už dávno večer a tma tmoucí.

Pokud máte vše, měl jste štěstí. Pokud ne, máte smůlu, protože další lékárny již u vás nejsou. Ale věřím tomu, že vám lék objednali a vy si pro něj pouze zajdete. V tomto případě stejně radím, nejprve si tam zavolejte. Ušetřené peníze za hovor by vás mohly stát zbytečný čas a nakazil byste zase několik desítek dalších lidí.

léky

Jistě se domníváte, že za tento stav může zásobování lékáren. Ne, ve své podstatě nemůže, protože jim to asi lékárna nehlásila. Tím pádem jim požadované léky ani nedodali. Pokud máte problém, tak jej proberte s „velitelem“ lékárny, ať si tam laskavě udělá pořádek. Nezbývá než věřit, že se to všechno zlepší a spolupráce se prohloubí. Uvidíme v budoucnosti.

Rubriky
Business

Závady u topení v podlaze se dnes vyhledávají mnohem snáz

Také fandíte topení v podlaze? Dnes je to docela úspěšně se rozvíjející trend a mnohé z nás tento způsob dodávky tepla do obytných místností doslova dostane v okamžiku, kdy se projdeme po místnosti bosou nohou, a na nervové receptory chodidel začne působit blažený dotek, jako když jste právě na začátku reflexní masáže.

topení v podlaze

Nebojte se topení v podlaze

S topením v podlaze lidé experimentovali již dávno, jeho výhody jsou natolik zjevné, že přesvědčí mnohdy i mrzouta, který na všem hledá chyby – příjemné teplo od nohou, jež se rovnoměrně šíří po celé místnosti, nikde žádný radiátor, co se musí čistit, a navíc není zrovna ozdobou bytu, a samozřejmě i možnost napojit topný systém na krbové vytápění.

nastavování termostatu

Jeden problém tu však visel ve vzduchu poměrně dlouhou dobu, a sice, hrozba defektu, kdy se v některém úseku potrubí objeví trhlina. Právě to bylo častokrát důvodem, proč se lidé od topení v podlaze odvraceli, protože si nedovedli představit, že by museli komplet celou místnost vystěhovat a komplet celou plochu podlahové krytiny vybourat. Kdyby se taková závada vyskytla dvakrát do roka, lidé by z toho byli, jak se říká, „na mrtvici“.

Dnes je však situace naprosto odlišná, existují totiž technologie vyhledávání úniku vody (kapaliny) z topného systému, takže vám u vytápění v podlaze odhalí defekt s milimetrovou přesností. Pak už jen zbývá odkrýt malou část plochy a defekt nechat opravit, což neobnáší žádné zdlouhavé bourání, ale je to záležitost na jedno odpoledne.

Unikající voda se vyhledává pomocí poslechových tyčí Hykron anebo formovacím plynem, v němž se vyskytuje vodík, a ten díky tomu, že jde o nejlehčí plyn v celém vesmíru, snadno proniká i tou nejmenší mikrotrhlinou. Dokáže nalézt i více defektů, tím pádem vám usnadní práci i v situacích, kdy se domníváte, že je trhlina jen jedna, a že o její poloze přesně víte.

Rubriky
Business

Jak získat sídlo firmy nebo společnosti?

Jako první věc co si řekneme o sídlu firmy, je především to jak se takové sídlo firmy zařizuje a jestli je možné si dané sídlo firmy dát na vaší trvalou adresu bydliště.

Co vlastně pojem sídlo firmy znamená ? Sídlo firmy jako takové je vlastně místo kde se nachází „mozky“ celé společnosti či firmy, je to tzv. místo kde vás můžou zastihnout vaši klienti a zákazníky a je to místo kde se většinou nachází kanceláře ředitele, sekretářek a všech osob ve vedení. Takže pro vás jakožto osoby OSVČ to znamená místo podnikání. Sídlo firmy se může nacházet naprosto kdekoliv, pokud s firmu teprve začínáte bude vám do začátku stačit například vaše trvalé bydliště.

Vzor sídla 1

A pokud se jedná o větší nebo déle fungující firmy, jejich sídlo se nachází na adrese kde se nachází i kanceláře nebo mají sídlo firmy vedené ve výrobních halách. Pokud jste OSVČ nemusíte sídlo firmy mít a veřejně ho nemusíte nikde uvádět, jediné co musíte udělat je že zanesete nebo nahlásíte místo podnikání ( tím může být i vaše trvalé bydliště, ale také působiště například místo kde máte pronajaté kanceláře), pokud byste volili možnost dvě a nahlásili místo kde se nachází vaše kanceláře musíte si k dané věci připravit i prokázání právního důvodu k užívání daného prostoru. Svým klientům a zákazníkům ho oznámíte prostřednictvím webových stránek firmy nebo tím že ho uvedete na vizitkách jakožto místo podnikání.

Jak se takové sídlo firmy vybírá ? U této otázky není skoro vůbec co vysvětlovat, je to totiž velice snadné a jednoduché k pochopení. Podle zákona je nařízeno že sídlo firmy či prostory firmy musí „vzhledově“ odpovídat danému typu podnikání. Například – pokud se zabýváte potravinářskou výrobou nemůžete sídlo firmy uvést například v bytovém či rodinném domě, pokud se však zabýváte online prodejem, jinými slovy e-shopem, nikomu nebude vadit když se bude vaše sídlo nacházet například u vás doma nebo právě v tom bytovém či panelovém domě.

Takže v případě obchodní společnosti se může vaše sídlo firmy nacházet například v pronajaté kanceláři, ve výrobních halách nebo v případě výše uvedeného e-shopu například u vás doma.

Pokud se však rozhodnete pro tzv. virtuální sídlo firmy, bude to pro vás znamenat že můžete pracovat kdekoliv ale sídlo firmy bude zapsané na jiné adrese. Ve většině případů se jedná o tzv. společné sdílení prostoru. Pro lepší pochopení, vy budete pracovat z vaší pracovny doma ale u jiné firmy budete mít zapsané sídli vaši firmy, a na danou adresu vám bude chodit pošta a po domluvě s druhou stanou si můžete pronajmout nebo propůjčit libovolný prostor pro uskutečňování schůzek či prezentací. Pokud se tedy rozhodnete pro možnost virtuálního sídlo, vždy si radši proklepněte majitele a historii dané firmy aby jste se vyvarovali případným problémům. Jako další si dávejte pozor aby daná osoba se kterou máte domluvené jednání je opravdový vlastník sídla, zda je u dané firmy nějaká osoba která je schopna vyzvednout vaši poštu a popřípadě je schopna navést vaše klienty a zákazníky na vámi zvolenou adresu.

Vzor sídla firmy 2

Takže k celé této operaci si zařiďte jediný důležitý dokument a tím je prohlášení vlastníka nemovitosti o souhlasu užívání prostoru, nebo prohlášení zmocněného správce

Virtuální sídlo – Tento typ sídla je tedy určen pro osoby které od rána do večera tráví svojí pracovní dobu v terénu

Rubriky
Business

Stěhování bez práce

Stěhování je velice náročná činnost a nemůže jí vykonávat jen tak někdo. Jde o složité a náročné přemísťování věcí a také o spoustu balení. Pokud už dopředu víte, že se musíte vystěhovat do určitého data, tak je dobré vše nachystat dopředu. Pokud se však nechcete se stěhováním párat a nemáte na něho čas, tak si zavolejte firmu, která udělá všechno za Vás.

montáž nábytku

Firma na stěhování Odnesto, je osvědčená společnost, která Vám nabídne všechny služby spojené se stěhováním. Do jejich služeb patří stěhování kanceláří, firem, bytů, domů, ale také stěhování těžkých břemen a v neposlední řadě také montáž nábytku Praha. V mnoha případech se totiž lidé potýkají s tím, že nemohou dostat nábytek, či skříně z dané místnosti ohledně rozměrů. V takovém případě Vám tato společnost nábytek rozmontuje a na Vámi určeném místě opět smontuje dohromady. Nemusíte tak hned vysekávat větší dveře, či vydělávat všechny okna. Firma zaměstnává profesionální zaměstnance, kteří mají velké zkušenosti se stěhováním a také chodí na pravidelné školení. Prioritou firmy jsou tři zásady a to rychlost, dochvilnost a také spolehlivost. Ke každému stěhování přistupuje firma individuálně a dbá se na bezpečnost věcí i pracujících. Pokud stěhujete drahou techniku, jako jsou servery, nebo počítače, tak je na ně během stěhování neustále dohlíženo, aby nedošlo k jejich odcizení.

montáž nábytku

Na internetových stránkách, se můžete podívat, kolik přibližně Vaše stěhování bude stát. Je zde přesný ceník služeb, který je detailně rozepsaný. Také si můžete vyplnit kontaktní formulář, do kterého napíše všechny informace, které firma potřebuje pro výpočet Vašeho stěhování. Jde o jednoduché informace, jako jsou iniciály a z jaké budovy do jaké se bude stěhovat. Po vyplnění a odeslání se Vám firma sama ozve.

Pokud se tedy chcete vyhnout stěhování, tak kontaktujte tuto firmu, která to udělá za Vás.

Rubriky
Business

I drahý a kvalitní perský koberec chytá nečistoty

Perský koberec je ozdobou příbytku a nejlépe vynikne tam, kde je jeho okolí bez barevných vzorů a přechodů. V ideálním případě např. na jednobarevné podlaze typu kamenné či keramické dlažby. Pokud jej pokládáte na plovoucí podlahu či dřevěné palubky, bude splývat s dřevěnými letokruhy či jejich imitací a kýžený efekt nebude markantní. Každopádně, pokud máte vkus a podaří se vám umístit perský koberec tam, kde bude dominovat, budete z něj zcela určitě mít oprávněnou radost. O všem jen do určité doby…

perský koberec

Každý koberec, i ten „peršan“, je ozdobou prostředí, je-li čisťounký a „voňavý“. Donesete-li si jej domů přímo z „výroby“, nebude mu možno nic vytknout, a možná, že mu budete věnovat i více pozornosti, než jiným předmětům v domácnosti, budete se jej dotýkat, hladit, možná si k němu i přičichnete, a děti se třeba na něj položí, roztáhnou ruce a budou se kochat tou krásou.

kusové koberce

Zdá se vám takové chování přehnané? Myslíme, že ne, vždyť je přirozené přitulit se k něčemu hezkému, teplému, měkkému a něžnému.

Proč podrobit peršan pravidelnému čištění

Čištění perských koberců vyžaduje opatrnost, nejsou zrovna levné a není to klasická syntetická metráž. Ovšem i při pravidelné péči běžnými prostředky se časem tkanina zašpiní a začne zapáchat. Ponecháte-li koberec svému osudu a pouze jej dvakrát týdně vysajete sáčkovým vysavačem, nebude to k jeho údržbě stačit. Tím důvodem jsou zbytky prachu smísené s mastnotou, které klasické vysavače „nepoberou“, a pokud doma našlapujete často naboso, organický materiál z chodidel bude skvělou pastvou pro symbiotické bakterie, a jejich „práci“ poznáte podle typického odéru.

Chcete-li tedy udržet svůj peršan jako nový dlouhou dobu, obraťte se na odborníky, kteří mají k dispozici speciální mechanismy, dobře recenzované a hodnocené, např. systém Rotovac s výkonnou, ale velmi šetrnou rotační hlavicí.

Rubriky
Business

Erotica is available to everyone

Sometimes a person feels a desire for eroticism, but he does not have his partner or someone else close to him with whom he could enjoy it. It`s annoying, but it`s like that more than once. Although we don`t want it, we often have to deny eroticism because we don`t like it ourselves, but we won`t find anyone suitable with whom we can enjoy it.

It has to be this way? If you don`t have an overview, then you probably do. But when someone has information, they don`t have to worry about it. Because he knows that he can go to a massage parlor, for example, and he will definitely find a beautiful woman there to enjoy it with. Or, of course, he will find an equally perfect man for the same purpose.

ležící žena

Is it possible to come here if one longs for sex? No, forget it right away. Sex is definitely not offered here. But even the erotic massage they offer here is a great thing, and it will satisfy everyone. Because a full body massage with hot oils, which focuses mainly on the intimate parts, body to body massage or shower together with a naked masseuse can be an amazing experience. Because the customer gets rid of stress, among other things, gets into a great mental condition, improves blood circulation and relaxes stiff muscles, along with a lot of pleasant feelings, which only erotica offers.

jako v ráji

Such an erotic massage is based on the curriculum of a classic physiotherapeutic massage, but at the same time it is also about erotic experiences, which are actually the main thing. Because of them, people come here mainly, both men and women, or even whole couples.

Such a full body massage Prague will do well to anyone who wants to enjoy erotica. No one leaves here unsatisfied, not even the most demanding of us. And that`s what life is all about. After all, life is not just duties. This is also a perfect rest. And that`s simply eroticism. Even in the form of erotic massage.

Rubriky
Business

Špatný psychický stav

Psychika nás někdy opravdu hodně trápí, ovšem vše se dá překonat a jít dál. S tímto těžkým obdobím nám můžete hodně pomoci odborná psychoterapie.

Špatný psychický stav

Na dně

Život nám přináší opravdu nespočet různých situací a období, kdy někdy jsme třeba se svými blízkými a užíváme si, ovšem jindy jsem na tom mnohem hůře. Bohužel to může zajít i někam dále, kdy se cítíme na dně a říkáme si, že nic nemá cenu. Většina lidí si tohle prožila, takže to většinou není nic snadné, ovšem potom přijdou zase světle okamžiky, takže je dobré na sobě pracovat a takové období překonat. Můžeme začít cvičit, nebo jen tak chodit běhat, protože pohyb má opravdu pozitivní vliv na náladu, přičemž si také dobře vyčistíme hlavu.

smutná dívka

Jestliže máme náročnou práci a jsem v jednom kole tak je opravdu na místě dbát na odpočinek, protože naše tělo a psychika nemůže jet stále na plný výkon. Klidně se sejděte s přáteli, nebo zajeďte za rodinou, protože je to mnohem lepší než být sám, kdy si nemáme možnost s nikým popovídat a trávit čas. Prospěje nám najít si či vykonávat něco, co nás opravdu baví a naplňuje, protože se budeme cítit mnohem lépe.

Odborná pomoc

U psychiky záleží na tom, jestli jsme zrovna zažili něco špatného, tak se s tím postupně srovnáváme, nebo je náš stav po delší časový úsek, a i když se snažíme, tak z něj nemůžeme najít východisko. V takových případech je určitě na místě kontaktovat odborníka, protože ten nám pomůže najít řešení, abychom byli venku z tohoto trápení. Specialisté přesně vědí, co a jak, takže je s nimi vyřešení těchto problémů rozhodně mnohem lehčí. Zaměřuje se na ně také psychoterapie Praha 4, jenž využívá hypnózy ke změněně stavu vědomí.

odborná pomoc

Rozhodně Vás tu nebude někdo ovládat a podobně, protože to ani není možné. Tento způsob se volí kvůli nalezení problému, jenž způsobuje naše současné potíže. Psychoterapie je mnohem podrobnější a trvá delší dobu, což má rozhodně své opodstatnění a prokázané výsledky. To Vám potvrdí i samotní klienti. Nejlépe se přesvědčíte na vlastní kůži a uvidíte, že schůzky mají smysl.

Rubriky
Business

Znáte rozdíl mezi čistou, hrubou a superhrubou mzdou?

Každého zaměstnance zajímá, když uzavírá pracovní poměr, kolik bude „brát“.

Lidé jsou zvyklí mluvit o penězích, které dostanou „na ruku“ – obrazně řečeno anebo na účet, což je v současné době obvyklejší.

Protože oni pak za tyto peníze nakupují, platí nájmy, školky, školní kroužky, kupují oblečení pro děti, když zbude, jedou i na dovolenou.

rodina peníze

Ale pro zaměstnavatele a „úřední jazyk“ – když nastupujete nově do práce, se hovoří o mzdě HRUBÉ, což právě někomu může dělat problém, natož, když slyší o mzdě   s u p e r h r u b é!

Pojďme si tyto pojmy pěkně pomaloučku a polehoučku vysvětlit.

Mzdový výměr anebo mzdu sjednanou v pracovní smlouvě budete mít VŽDY v hrubém, stejně tak odměny, třináctý a čtrnáctý plat, náhradu za překážky v práci (například jdete na lékařské ošetření, k lékaři na preventivní prohlídku, na dárcovství krve, čerpáte volno na vlastní svatbu anebo vám zemřel blízký příbuzný atp.) budou uvedena na výplatní pásce opět vždy v hrubém.

Je to jakási „veličina“, se kterou se pracuje dále. Ještě vloni jste mohli i na výplatní pásce nalézt pojem superhrubá mzda. Je až s podivem, že tento výraz nenajdete v žádném zákoně, ale jaksi se ujal a hovoří o něm jak zaměstnanci, tak i politici.

Superhrubá mzda je totiž jakási „fiktivní“ mzda, ze které je vypočtena záloha na daň ze závislé činnosti. O tento výpočet je ze zákona povinen postarat se zaměstnavatel, zaměstnanec s tím nemá co dočinění, ten jen na své výplatnici uvidí kýženou zálohu na daň, srážky ze mzdy a v konečné fázi i čistou dobírku, která ho zajímá nejvíce.

státní rozpočet

A proč se v roce 2008 zaváděla superhrubá mzda? Šlo o to vylepšit státní rozpočet tím, že zaměstnancům byla srážena ze mzdy vyšší záloha na dani, protože jejich klasická hrubá mzda byla tehdy navýšena o povinné pojistné, které je povinen platit za svého zaměstnance zaměstnavatel a teprve z této    f i k t i v n ě   navýšené   mzdy = superhrubé, byla vypočtena daň.