Rubriky
Ekonomika

Podnikání je plné nejistoty

Není snad člověka, který by se nepouštěl do soukromého podnikání s vidinou rychlého a pohodlného zbohatnutí. Každý, kdo s podnikáním začíná, už v duchu vidí, jak sice možná musí usilovně pracovat, jenže za to se mu automaticky dostává takové množství peněz, o jakém by si mohl jakožto zaměstnanec nechat leda tak zdát.

cizí mince

Jenže jaká je potom realita? Někdy se onomu člověku tyto představy vyplní. A pak mu může kdekdo plným právem závidět a litovat, že není na jeho místě. Jenže to rozhodně není údělem všech. Vedle takových šťastlivců je tu i spousta těch, kterým se jejich sny o bohatství souvisejícím se soukromým byznysem nevyplní. A nejsou to jenom ti, kdo si vybrali špatný obor nebo mají obě ruce levé, případně jsou líní nebo neschopní. Smůlu mají i ti, kdo by měli se svými předpoklady uspět, jenže jim prostě nepřeje štěstí.

A jak se mají udržet se svým podnikáním nad vodou ti, kterým se dočasně nevede zrovna nejlépe? Ti udělají často dobře, když si vezmou půjčku, se kterou dají do pořádku vše, co jim tu nevychází.

eura bankovka

A jakou půjčku si podnikatelé berou? Samozřejmě takovou, kterou dostanou, a to za výhodných podmínek. A tou je často nebankovní americká hypotéka Hypoteka-bez-registru.net, kterou nabízí nebankovní společnost. U té se totiž nikdo z podnikatelů v obtížné ekonomické situaci nemusí bát odmítnutí. Protože tady nezáleží ani tak na nějakých případných záznamech v registrech dlužníků nebo příliš nízkých příjmech, jako na tom, zda může takový zájemce o půjčku ručit za její splacení nemovitostí. A je-li tomu tak, je prakticky jisté, že podnikatel žádanou půjčku dostane. A s její pomocí se snad dokáže vypořádat se všemi svými problémy.

A i vám může taková nebankovní hypotéka prospět, jste-li podnikateli, kterým se zrovna nijak valně nedaří. I vy si ji můžete vzít a časem díky ní být namísto bankrotářů úspěšnými podnikateli, jimž se závidí.

Rubriky
Ekonomika

Krásné bydlení

Toužili jste někdy po vlastním bydlení? Já ano. A je tomu už deset let, co jsem si řekla, že bych mohla mít vlastní byt. Byla jsem pět let po škole, měla jsem kvalitní práci, kdy jsem měla taky docela nadprůměrný plat. Pracovala jsem ve školství. Práce mě moc bavila. A když jsem si řekla, že už jsem si do našetřila docela dost peněz, tak bych si mohla pořídit vlastní byt. Nevím jak vy, ale já si myslím, že investice do nějakého bydlení, například bytu, je opravdu perfektní. Vždyť si to jenom vemte. V dnešní době se opravdu všechno zdražuje. Tak proč bych nemohla peníze investovat do něčeho vhodného? Do něčeho, co má opravdu smysl.

S hypotékou můžete stavět.

A já si myslím, že právě koupě nemovitosti má opravdu velký smysl. Tam se vám peníze rozhodně neztratí. A víte proč? Protože bydlet se bude vždycky. Nikdy nikdo nebude bydlet někde na zahradě anebo pod mostem. Každý potřebuje k bydlení byt nebo dům a nebo nějakou ubytovnu. To záleží opravdu na každém. Proto jsem si řekla, že bych zkusila nebankovní americkou hypotéku.

Líbí se mi velké ložnice.

Znáte to vůbec? Nebankovní americká hypotéka je skvělá v tom, že je právě nebankovní, jak vychází najevo. Tudíž dostupnější. Nicméně nebankovní americká hypotéka je skvělá v tom, že vychází na mladým lidem vstříc. A má opravdu perfektní úroky. Úroky jsou nízké. Takže pokud nemáte dost peněz, nemusíte se bát, že by vám v bance nevyšly vstříc. Banky jsou někdy příjemné a vstřícné. Nicméně tak i nebankovní americká hypotéka se mi líbí v tom, že má mnoho způsobu využití. Za tuto hypotéku si můžu to koupit jak dům nebo byt, taky nějakou chatu anebo pozemek. Ano i pozemek. Zjistila jsem, že vám bankovní americká hypotéka půjčí peníze i na pozemek. Takže se nemusíte bát, že byste neměli kde stavět. V dnešní době totiž lidé většinou mají peníze na postavení domů, ale zase nemají na pozemek. Takže si myslím, že toto může být vysvobození pro vás. Takže se nebojte o nebankovní americkou hypotéku požádat. Nebankovní americká hypotéka je tady pro vás.

Rubriky
Ekonomika

Jak na hypotéky bez doložení příjmu

Americká hypotéka bez doložení příjmu https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ je u nás v republice jistě možná, ovšem ale taky to není jen tak. Nemůžete logicky přijít do banky nebo někam do finančního centra a zažádat si jen tak o americkou hypotéku a nedoložíte příjem. Není to jen tak. Snad si ale taky nemyslíte, že tuto americkou hypotéku nebudete splácet. To jistě nepřipadá v úvahu. Tady je na místě, že vám banka nebo finanční institut jde vstříc, takže nemusíte dokládat příjem. A zajímá vás tedy, jak je to možné? Vždyť přeci každá banka žádá doložení příjmu, aby banka měla jistotu, že dotyčný bude půjčku či hypotéku splácet.

Každý touží po koupi svého domu.

To je kvůli tomu. Jenže tady u této americké hypotéky to není. Tady nechtějí po vás doložit příjem. A přemýšlíte tady jak je to možné? Stačí být vlastník nemovitosti. Ano, je to lepší. Takto má banka alespoň jistotu, že budete americkou hypotéku splácet. A pokud ji splácet nebudete? Tak to je velmi jednoduché. Seberou vám dům, kterým za americkou hypotéku ručíte. Sice je to smutné, ale musíte brát v úvahu, že logicky chce být každý jištěný, že o své peníze nepřijde. To by jinak mohl tak dělat každý. Půjčit si peníze a potom nic nesplácet. To by takto naše republika přišlo hodně rychle ke krachu.

S hypotékou můžete mít vlastní bydlení.

Znám jeden případ, kdy dotyčný si vzal americkou hypotéku bez doložení příjmu a bohužel ji nesplácel. A to úmyslně, což ale vůbec nechápu. Zaplatil jen pět splátek, aby to nebylo podezřelé a pak přestal platit. Já bych se za to styděla. Jak je to jen možné? Naštěstí ale ručil chatou, takže o ni samozřejmě přišel. Takže přišel o chatu a stejně ještě musí nějakou část peněz vrátit. Tady vidíte příklad, když někdo není spolehlivý. Podle mě je lepší své finanční závazky jistě plnit. A zajímá vás americká hypotéka bez doložení příjmu? Tak se podívejte na náš web, kde si všechno zjistíte.

Rubriky
Ekonomika

Půjčky a hypotéky

Donutila vás životní situace začít se zajímat o půjčky nebo hypotéky? Víte jaký je mezi nimi rozdíl? Docela jednoduchý, u hypotéky musíte dát do zástavy nemovitost. Bývá na velké částky a splácení se proto počítá na desítky let. Proto se také říká, že: zůstanou spolu, dokud je hypotéka nerozdělí. Ono totiž splácet třeba 20 let každý měsíc splátky, i v době, kdy jde žena na mateřskou, nebo můžete mít dlouhodobou nemocenskou, není vůbec jednoduché a banku to nezajímá, platit musíte. Některý vztah finanční problémy utuží, ale některý rozvrátí. Není jednoduché neustále řešit finanční problémy.

Domnívat se, že vám někdo dá hypotéka bez příjmu, že nebudete muset dokládat výši příjmu, to je docela bláhové. Vždy je třeba vaši finanční situaci probrat a nastavit správnou výšku splátek, abyste se časem nedostali do dluhové pasti.

Zavázat se k hypotéce, to je rozhodnutí téměř na celý život. Mnoho mladých zkoumá všechny jiné možnosti, jak přijít k vlastnímu bydlení, ale chtějí-li začít stavět vlastní rodinný domek, bez hypotéky to půjde jen stěží. Ani koupě bytu v dnešní době už není levnou záležitostí a je málo pravděpodobné, že by na to stačilo stavební spoření a výpomoc rodičů.

spoření

Vzít si půjčku, bez toho si pravděpodobně nekoupíte nové auto a bez hypotéky si nepořídíte vlastní bydlení. Život na dluh a splátky je v dnešní době docela běžnou záležitostí a není proto divu, že čeští občané mají půjčky za cca 2 bilióny korun, což je v přepočtu 200 000 korun na každého občana, včetně dětí. Není důvodu nebýt jedním z nich.

spoření

Vzít si hypotéku, to je možnost, jak vyřešit vlastní bydlení, je to investice do budoucnosti, protože ceny nemovitosti budou pravděpodobně stále stoupat. Je to samozřejmě i závazek na každoměsíční splácení, ale pokud si splátky nastavíte rozumně, určitě se do závažné platební neschopnosti nedostanete.

Rubriky
Ekonomika

Dominanta každého obývacího pokoje

Dominantou každého obývacího pokoje je pohovka či gauč nebo sedací souprava, na které si můžete odpočinout po práci, či z ní sledovat televizi nebo si přečíst knížku a tak podobně. Tento kus nábytku je prostě velmi důležitou součástí každého interiéru a záleží na vkusu každého z Vás, jaký model, velikost, barvu či tvar zvolíte. Je důležité, aby tento bytový doplněk ladil i se zbytkem vybavení.

V naší opravdu rozmanité nabídce najdete nejen rozkládací sedačky, ale také pohovky na každodenní spaní či rohové modely nebo modely s úložným prostorem v mnoha různých velikostech, tvarech, barvách, designech, z různých materiálů a s velmi moderními potisky či vzory. Jak již bylo řečeno, záleží jen na Vás samotných, jaký model si u nás vyberete, každopádně Váš interiér získá velmi moderní a vysoce kvalitní bytový doplněk za velmi výhodných cenových podmínek.
Rozkládací sedačky jsou velmi vhodné do studentských pokojů, kde mohou sloužit k odpočinku, ale i k občasnému přespání kamarádů Vašich dětí. Přesně tak se hodí do jakéhokoliv obývacího pokoje, který můžete také využít pro občasné přespání svých známých. Nejsou však vhodné pro každodenní spaní, takže pokud chcete vyřešit problém s nedostatkem místa, zvolte pohovku přímo určenou ke každodennímu spaní a také s úložným prostorem, který vyřeší problém s uložením peřin, ale i dalších věcí, které nemáte kam uložit.

Pokud se tedy rozhodnete pro rozkládací sedačku, je důležité při jejím výběru dbát na správnou velikost a také orientaci rohu, nejdříve si proto dobře změřte místo, které jste jí doma vymezili. Pokud jsou ve Vaší domácnosti děti nebo domácí mazlíčci, je dobré také dopředu zvolit materiál, který jde dobře čistit. Pak už jen stačí zvolit barvu či vzor. My se o Vaši objednávku postaráme velmi rychle a Vaši pohovku Vám doručíme až k Vám naprosto zdarma po celé republice.

Rubriky
Ekonomika

Klasická vs. americká hypotéka? Pro kterou se rozhodnout?

Pro hypotéku se lidé rozhodující v případě, kdy chtějí financovat vlastní nemovitost či životní plány, které vyžadují počáteční vysoké investice. Je možné využít klasickou hypotéku nebo tu americkou. Víte však, jaké jsou mezi těmito dvěma hypotékami vůbec rozdíly? Kdy se vyplatí?

Účelovost

Hypoteční úvěr na bydlení je účelový úvěr, o který je možné zažádat je za účelem vlastního bydlení. Ať už rekonstrukce, koupě nebo třeba výstavba. V případě účelového úvěru je vždy zapotřebí dokládat, na co byly peníze z úvěru použity za pomoci účtenek, smluv a faktur poskytovateli.

Účelovost úvěru

Americkou hypotéku volí řada lidí pro její benevolentnost. Jedná se totiž o neúčelový úvěr a není zapotřebí dokládat výdaje spojené s čerpáním hypotéky. Je také výhodnou volbou v případě, kdy řemeslníci nabízí za stavební práce slevu v případě platby na ruku. Americkou hypotéku již dnes můžete najít v řadě bank, možná jste se ale ještě nesetkali s nebankovní americkou hypotékou. Nebankovní společnosti se často orientují na žadatele, kteří v bance neuspěli.

Úroková sazba

I když jste v posledních týdnech jistě zaznamenali informaci o růstu úrokové sazby u hypotečních úvěrů, stále představují jeden z nejvýhodnějších úvěrů na trhu. Úroková sazba se aktuálně pohybuje kolem 3%. U americké hypotéky je to klidně i dvojnásobek. I tak se ale jedná o výhodnou nabídku v porovnání s dlouhodobými spotřebitelskými úvěry, kde se roční úroková sazba může vyšplhat až na 15%. A to rozhodně není málo!

Úroková sazba

Zástava nemovitosti

Ať už se jedná o hypoteční úvěr na bydlení nebo americkou hypotéku, obě podléhají zástavou nemovitosti, která slouží bance jako jistina. V případě dlužníkovi neschopnosti splácet, může dojít k jejímu prodeji.

Hypotéka na bydlení nabízí i daleko větší čerpání, v některých případech to může být třeba až 90% zástavní hodnoty nemovitosti, u té americké to bývá běžně jen kolem 70%.

Rubriky
Ekonomika

JAK ušetřit peníze v zahraničí

Snad nikoho nepřekvapí, že se do zahraničí cestuje velmi často. Pokud tedy nepočítáme služební cesty, většinou se v zahraničí tráví dovolená. Pokud patříte do nižší nebo střední třídy, pravděpodobně si na dovolenou půjčujete peníze a tak se poté šetří každá koruna.
Od zkušených cestovatelů ale víme, že je mnohem výhodnější, pokud budete platit kartou a měnu si vybírat z bankomatů. Proč? Protože změna valut v zahraniční bance nebo i ve směnárně se vám může prodražit až o 5%, což úplně nemusí být nic příjemného. Co si budeme povídat, určitě nějakou tu drobnější hotovost prostě budete potřebovat.
bankovky eu
Jestli je něco, co určitě musíte zkontrolovat, pak je to karta na dobu platnosti, pojištění pro případy ztráty a krádeže (může se jednat o platební karty, doklady apod.), rozhodně byste si neměli zapomenout uložit telefonní čísla na blokaci platebních karet ze zahraničí, vaší banky a policie v daném státu.
Dobrou radou by pro vás mohlo být to, že byste si měli každou kartu držet zvlášť. Při výběru z bankomatu byste měli být velmi opatrní a předem si bankomat raději zkontrolovat. Nejlepší jsou ty bankomaty, které se nachází uvnitř banky nebo v její těsné blízkosti. Jestliže se vám stane, že vám bankomat nevydá vaši kartu, neodcházejte od bankomatu a ihned telefonicky kontaktujte banku nebo policii.
platba v eurech
Vždy byste si s sebou měli vzít alespoň dvě elektronické mezinárodní platební karty a to jak kreditní tak i debetní. Výhodné jsou karty společností MasterCard nebo Visa.
Pokud se chystáte z bankomatů vybírat hotovost, vždycky byste se měli snažit najít bankomat mateřské banky. Něco takového si můžete předem zjistit již doma. V opačném případě musíte počítat s vyšším poplatkem. Mimo EU jsou poplatky mnohem vyšší.
platba v eurech
Jestli je něco, co vás určitě nebude nutit utrácet, pak to bude to, pokud si na kartě nastavíte denní limit. Nejvíc ušetříte, když nebudete kreditní kartou vybírat vůbec. Hotovost vybírejte pouze debetní kartou.
Ty peníze, které jste ušetřili za dovolenou, můžete efektivně využít, pokud se budete řídit našimi radami.

Rubriky
Ekonomika

Bojíte se, že tyto domy nejsou vhodné na celoroční užívání? Opak je pravdou!

lampa, křesílka, společenská místnost

Některé typy se https://www.novinky.cz/kultura/460485-dicaprio-toci-s-tarantinem-suska-se-o-pittovi-a-cruisovi.html skvěle hodí pro užívání po celý rok. Jako rodina tak můžete v těchto domovech bydlet v jakémkoliv ročním období. Dokonce je možnost, pokud si pořídíte jiný typ, že jej můžete přestavět a zabezpečit právě tak, abyste v takovém obydlí mohli bydlet i přes zimu https://www.lavarohouse.cz/.

Velký výběr jak z nových domů tak i celoročních

Vždy zaručujeme vysokou kvalitu našich českých i zahraničních partnerů. Naše profesionální doprava vám zajistí doručení vašeho vybraného nebo nově postaveného domova až na místo, kde má stát. Nemusíte si nic zařizovat. Máme odborníky v tomto ohledu a jistě víte, že takovýto dům se dá přemístit i do budoucna v případě vaší potřeby. Přestěhování je možné společně i s vaším domečkem, kde bydlíte, a který máte rádi.

muž, dvě ženy, pes

To nejlepší od českých i zahraničních partnerů

Vždy si můžete vybrat z naší kompletní a široké škály již postavených mobilních domů nebo můžete chtít přesně svůj. Chcete si jej navrhnout? Pak využijte náš konfigurátor, ve kterém se jednoduše pohybuje, a lze si zde nastavit všechno potřebné. Vytvoříte si tak svůj domov zcela originální!

ØProdukty jsou rozdělené tak, aby si každý zákazník našel právě to, co hledá nebo co potřebuje.
Ø
1. Mobilheimy mají totiž mnoho různých možností využití. Můžete je použít jako zahradní domky, obydlí k vodě, na sezónu, jako chatky či chalupy na zahradu, ale také jako celoroční obydlí, ve kterém budete žít. Existují typy, které si můžete nechat dokonce zkolaudovat a žít v něm tak trvale. Jsou vhodné na přestěhování a dá se s nimi manipulovat.

To všechno vám právě mobilní domovy umožní. Z některých si lidé dělají pracovny, jiní v nich mají své dílny, z levných produktů si můžete udělat kancelář nebo takové místo používat pro své podnikání. Každý si může vybrat typ, který mu bude pasovat nejvíce.Náš vyškolený personál vás provede, poradí, řekne vám možnosti a případně se s ním domluvíte na servisu či uzpůsobení vašeho nového domova.

chlapec, sníh, autíčko

Rubriky
Ekonomika

Čistota vody je opravdu důležitá

Snad každý majitel bazénu moc dobře ví, jak je důležitá péče o něco takového. Vždy je nutné dbát na to, aby byla voda dostatečně čistá a vše bylo v tom nejlepším pořádku, tím si buďte jistí. Uvidíte, že když nic nepodceníte a budete se o svoje koupání starat, nebudete si muset s ničím dělat těžkou hlavu. Ke kvalitní péči jsou ovšem potřeba také kvalitní nástroje, které Vám toho mohou opravdu hodně usnadnit. Díky nim Vám totiž půjde práce zaručeně od ruky.

Myslete na odstraňování nečistot
Občas se stává, že se na dně usadí nečistoty, na které se filtrační systém jen tak nedostane. Co s nimi tedy dělat? Zaručen se vyplatí je odstranit, abyste si nemuseli dělat těžkou hlavu s tím, že se voda začne kazit. Jenže odstranění nečistot ze dna nemusí být zrovna jednoduché. Nebo je tomu vlastně naopak?
Věřte tomu, že odstranění nečistot ze dna jednoduché být může, stačí mít po ruce nástroj, který už se velice dobře o všechno postará a zajistí, abyste vše zvládli během chvilky.

Nástroj, který oceníte

Bazénový vysavač se bude zaručeně líbit i Vám, tím si buďte jistí. Uvidíte, že oceníte jeho služby, protože je to nástroj, díky kterému odstraníte nečistoty ze dna snadno a rychle, takže se nebudete muset obávat toho, že se voda začne kazit. Vybírat si můžete z mnoha různých modelů, vždy byste si ale měli ujasnit také to, zda chcete vysavač automatický nebo manuální. Ten automatický se o všechno postará za Vás, manuální je samozřejmě nutné ovládat. Ať už si ale vyberete jakýkoliv, vždy se můžete na jeho služby bez obav spolehnout, tím si buďte naprosto jistí. Uvidíte, že nebudete litovat pořízení takového kvalitního pomocníka.