Máte rádi originální, ruční práci? Tak to se vám jistě budou líbit i ozdoby od firmy Selvintech. Jsou české, ručně dělané, a to bez použití strojů, takže je každá z nich originál. A ten může být jen a pouze váš za naprosto bezkonkurenční cenu.
Těmito milými dekoracemi můžete vyzdobit svůj byt na vánoce, můžete je někomu darovat pro radost anebo je využít jen tak jako talisman pro štěstí. V žádném případě neuděláte chybu a s takovým dárkem jistě nešlápnete vedle.vánoční baňky, dekorace
Zapomeňte na masovou produkci z Asie a jiných chudých států, za kterou se lidem, kteří ji vyrábí, ani poctivě neplatí. Raději si kupte domácí originál, který navazuje na starou českou tradici výroby skleněných ozdob z korálků.
Vybírat můžete především z nabídky milých andílků a krásných vánočních hvězd, které se k nejvznešenějším svátkům v roce vyloženě hodí. Nicméně pokud máte nějaké speciální přání, můžete směle kontaktovat výrobce se svou poptávkou. Můžete si koupit jen jeden kus, stejně tak jako stovky kusů pro své obchodní partnery nebo jako dárky pro zaměstnance.

Chtěli byste se na podobné práci také podílet?

Možná vás výrobky zaujaly natolik, že byste se na jejich zhotovování chtěli také sami podílet. Možná jste zruční a trpěliví. Možná jste kreativní a baví vás jemná ruční práce s drobnými komponentami. V tom případě kontaktujete paní Janu Háteovou a domluvte se na vzájemné spolupráci.vánoční baňky, stromeček
Taková brigáda vás rozhodně nezklame. Je tak flexibilní, jak jen si to dovedete představit. Můžete ji vykonávat z libovolného místa i v libovolném čase. A dokonce záleží pouze a jen na vás, kolik výrobků zhotovíte. Tímto šikovným způsobem si můžete vydělat na pěknou dovolenou, anebo na kapesné na nákupy.
Záleží především na tom, aby byly vaše výrobky naprosto perfektní, protože jen dokonalá práce je dost dobrá pro zákazníky firmy Selvintech.