Americká hypotéka bez doložení příjmu https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ je u nás v republice jistě možná, ovšem ale taky to není jen tak. Nemůžete logicky přijít do banky nebo někam do finančního centra a zažádat si jen tak o americkou hypotéku a nedoložíte příjem. Není to jen tak. Snad si ale taky nemyslíte, že tuto americkou hypotéku nebudete splácet. To jistě nepřipadá v úvahu. Tady je na místě, že vám banka nebo finanční institut jde vstříc, takže nemusíte dokládat příjem. A zajímá vás tedy, jak je to možné? Vždyť přeci každá banka žádá doložení příjmu, aby banka měla jistotu, že dotyčný bude půjčku či hypotéku splácet.

Každý touží po koupi svého domu.

To je kvůli tomu. Jenže tady u této americké hypotéky to není. Tady nechtějí po vás doložit příjem. A přemýšlíte tady jak je to možné? Stačí být vlastník nemovitosti. Ano, je to lepší. Takto má banka alespoň jistotu, že budete americkou hypotéku splácet. A pokud ji splácet nebudete? Tak to je velmi jednoduché. Seberou vám dům, kterým za americkou hypotéku ručíte. Sice je to smutné, ale musíte brát v úvahu, že logicky chce být každý jištěný, že o své peníze nepřijde. To by jinak mohl tak dělat každý. Půjčit si peníze a potom nic nesplácet. To by takto naše republika přišlo hodně rychle ke krachu.

S hypotékou můžete mít vlastní bydlení.

Znám jeden případ, kdy dotyčný si vzal americkou hypotéku bez doložení příjmu a bohužel ji nesplácel. A to úmyslně, což ale vůbec nechápu. Zaplatil jen pět splátek, aby to nebylo podezřelé a pak přestal platit. Já bych se za to styděla. Jak je to jen možné? Naštěstí ale ručil chatou, takže o ni samozřejmě přišel. Takže přišel o chatu a stejně ještě musí nějakou část peněz vrátit. Tady vidíte příklad, když někdo není spolehlivý. Podle mě je lepší své finanční závazky jistě plnit. A zajímá vás americká hypotéka bez doložení příjmu? Tak se podívejte na náš web, kde si všechno zjistíte.