Máte někdy dojem, že nejste dostatečné hezká a přitažlivá? Jak to? Co za tím stojí? Co s tím udělat, abyste si připadala hezčí? Máme pro vás několik tipů, které by vám měly pomoci s tím, abyste opravdu byla přitažlivější a hezčí, než doposud jste!
aktivní žena
1.  Cvičte
Určitě se vám často nechce! Co ale lepšího můžete udělat pro svoji lepší fyzickou vizáž a lepší pocit ze sama sebe, než to, že budete chodit cvičit, chodit běhat či chodit na procházky?

2.  Pečujte o svoje tělo
Když už tělo řádně procvičíte, určitě neváhejte řádně všechny vaše končetiny a ostatní části těla umýt a namazat voňavým a hydratačním krémem. Nezapomeňte se také řádně vonět vůní, která vám sedne!

3.  Pečujte o svoji pleť
Nezapomínejte, že první pohled patří do vašeho obličeje a pleť plná akné, bez jemných líčidel vypadá zašle, neupraveně a nehezky. Nezapomínejte upravovat obočí!
krásná černovláska
4.  Pečujte o svoje vlasy
Ženy s mastnými a odrostlými vlasy nejsou přitažlivé pro muže a ani s nimi nesympatizují ostatní ženy. Dbejte o svoji hygienu, ale také o svůj vzhled. Vaše krásné vlasy můžou nadělat opravdu hodně parády. S odrostlými a mastnými vlasy však žádnou parádu neuděláte.

5.  Pečujte o svoje nehty
Nejhorší při podávání ruky, či při obědě na protější straně je, když má žena okousané nehty a ještě hůř, když je měla nalakované a nyní se jí loupou. Dejte si záležet na tom, aby vaše nehty byly opravdu vždy upravené!

6.  Pečujte o svoje psychické zdraví
Pokud se necítíte dobře a máte hodně starostí, svěřte se do rukou odborníků. Psychicky nalomené ženy nejsou přitažlivé, i kdyby byly sebekrásnější, protože každý z nás má v sobě kompas, který hlásí na desítky metrů, že ta žena není ok.

7.  Choďte mezi lidi
Pokud se cítíte dobře, vyrazte mezi lidi! A pokud se dobře necítíte proto, že si připadáte málo hezká, udělejte všechny výše uvedené procedury a přes to vyrazte! Určitě se najde několik mužů, kteří vás obdarují uznalým pohledem!
mobil u ženy v ruce
8.  Mějte se ráda
Jak by mohl chybět nejdůležitější bod ze všech! Pokud se nebudete mít ráda, nikdo nebude mít rád vás! Pokud se nebudete líbit sama sobě, nikomu jinému taktéž ne!