Nadpis tohoto článku můžete chápat doslova, i obrazně. Cena Viagry rozhodně nepatří k zanedbatelným položkám, jako když si jdete koupit do lékárny Acylpyrin, pouhých dvanáct tablet Viagry pořídíte za několik tisíc korun, zatímco deset tablet Acylpyrinu zakoupíte již za čtyřicet korun. Rádi bychom vás však varovali před nakupováním Viagry bez předpisu. Jednak neznáte vyjádření vašeho lékaře, který by měl před užíváním přípravku posoudit váš zdravotní stav a možná rizika, a pak můžete na „černém trhu“ pořídit i falešnou Viagru, která vám může nevratně poškodit váš organismus. Riskovat se v tomto směru rozhodně nevyplácí a navíc Viagrou řešíte zpravidla pouze důsledek vašeho nesprávného životního stylu. Nebylo by lepší zamyslet se nad tím, proč máte zdravotní problémy, a zda jste si je nezavinili sami?

modrá pilulka

Mnoho lidí se chová ke svému tělu nezodpovědně, a jakmile začne selhávat, spěchá za lékařem, aby problém vyřešil za něj. To je sice obvyklý, ale rozhodně nesprávný postoj. Lékař by měl být především konzultant a odborník, který ve snaze pacienta zlepšit svůj život, pomáhá předkládat vhodná řešení, která pak pacient bude realizovat v praxi.

dvě misky s ovocem

Zamyslíte-li se nad svou ztrátou erekce a chuti na milování, hledejte příčinu zejména ve vašem životním stylu. Položte sami sobě otázky, zda kouříte, pijete alkohol, jíte ve větším množství maso, uzeniny, sladkosti, polotovary, konzervovaná jídla, pečivo z bílé mouky a nezdravé tuky. Jste pod stálým tlakem a stresem v zaměstnání či dokonce v rodině? Zařazujete pravidelně do své stravy ovoce, zeleninu, luštěniny, celozrnné obiloviny, ořechy a semena, sušené ovoce a za studena lisované rostlinné oleje? Užíváte alespoň občas adaptogenní bylinky pro podporu testosteronu a potlačení stresového adrenalinu, například Ženšen nebo Macu peruánskou?

Nežli utratíte tisíce korun za Viagru, zkuste raději udělat krok v tom, co jsme popsali v předchozím odstavci. Bude to krok blíže vašemu skutečnému já.