Mnoho lidí si myslí, že zůstane mladými navěky a jsou v depresích z toho, že se jim na tváři objevují první vrásky. Není to však nic neobvyklého. Naše kůže, která tu je teda několik let, se za celý náš život mění. Mění svoji velikost, pokud přibereme, natáhne se, pokud zhubneme, zase se musí smrštit. Je tedy velmi ohebná a elastická a dokonale plní svoji funkci ochrany našeho těla před různými patogeny a nečistotami. Bez tohoto orgánu bychom nebyli schopni přežít. Prakticky bychom umřeli hned, bez kůže totiž není možné žít. Tělo je totiž vystaveno vlivům, před kterými nás kůže jinak chrání a nevydrželo by to.

kolagen

Vezměte si, že kromě různých patogenů a tak dále, jsme vystaveni například vyšší teplotě, nějakému záření, už z tohoto důvodu by nebylo možné žít bez kůže a máme být vůbec vděční za to, že máme tu čest ji mít na sobě a nosit ji hrdě každý den, protože ona nám umožňuje žít a my si ještě stěžujeme, že je vrásčitá. Vrásky jsou akorát důkazem moudrosti a toho, že má člověk něco už za sebou. Vrásky jsou různé, jsou od smíchu, od mračení, mohou se objevit opravdu jen čistě ze staroby, takže je vlastně úplně jedno, jaké vrásky máte. Je to jen reakce na to, že nějaký ten pátek máte kůži na sobě, takže buďte rádi za to, že vám třeba neodpadla!

kolagen

Samozřejmě lze pochopit, že někteří lidé nedávají to, když se jim na obličeji objeví vrásky. Někteří lidé neumí stárnout, ale naprosto to chápeme, každý máme své mouchy a hold stárnutí je jedno velké citlivé téma, které je citlivé převážně pro ženy. Ženy totiž chtějí být krásné a mladé navždy, protože si myslí, že jakmile budou staré, nikdo o ně nebude mít zájem. Je ale třeba si uvědomit, že zájem o nás bude mít vždycky někdo. Pokud někdo opravdu nedává vrásky a je z toho nešťastný a má deprese, je možné použít kolagen, který vrásky vyplní. Používá se celkem běžně a není nijak škodlivý, protože ho sami v těle máme. Jen se akorát zvýší dávka, ať je schopný více zahlazovat vrásky.