V ideálním případě máte na hlavě vlasy. Bohužel, ať je to vlivem Černobylu nebo genů, velká část mužů je během života někde poztrácí a má část nebo celou lebku holou. Přehazovačka se dnes již nenosí – NAŠTĚSTÍ a drží se jí urputně jen někteří jedinci. Pokud k této početné skupině holohlavců patříte, máte problém. A to jak v zimě, tak v létě. V létě hrozí, že se Vám kůže na lebce spálí a v zimě je Vám zase na hlavu zima. Člověk by neřekl, jak dokážou vlasy zahřát.
pták na hlavě

Co s tím?

Existuje mnoho pokrývek hlavy. Některé mají dlouhou tradici, jiné vznikly v moderní době. Pánové, je třeba vyzkoušet, která Vám osobně padne a té se držet. Vybírat je z čeho
·         Šátek
Ten proslavil třeba Pavel Šporcl, který bez něj nedal ránu. Slušelo mu to s ním víc, než s naimplantovanými vlasy. Tento námořnický styl působí sexy, ale ne každý si může dovolit, chodit takto třeba do zaměstnání. Ovšem ve volném čase, při sportu, proč ne?
·         Kšiltovka
Kultovní záležitost, objevuje se hlavně u mladých lidí, ale nasadit na hlavu si ji může i šedesátník. Různé tvary, velikosti kšiltu a nepřeberné množství barev a nápisů Vám dávají velkou svobodu výběru. Je ideální i jako reklamní předmět. Ve skříni má nějakou snad každý z nás.
·         Čepice
Hlavně zimní doplněk, který holohlavci nesmí zapomenout doma, jinak se jim mozek dostane na bod mrazu. Pánové volí obvykle elegantnější šedou nebo černou a mezi různými střihy můžete vybírat. Pozor na velikost a kvalitu materiálu. Aby Vás nikde netlačila, zakryla, co zakrýt má a neškrábala.
bavorský klobouk
·         Klobouk
Nosí ho hlavně starší pokolení, vypadá velmi elegantně, případně může vyjadřovat Vaši náklonnost k country hudbě, pokud je to ten kovbojský. Zažil své vzestupy a pády, co se jeho oblíbenosti týče. Dobrou reklamu mu dělá například pan Přeučil. Na nošení klobouku to chce mít trochu „koule“.
Tak zkoušejte a vyberte si dobře!