Sprchy venku na zahradě jsme donedávna vídali pouze u zapuštěných bazénů. Především tyto bazény se pyšnily možností, že se u nich můžete také osprchovat. Proto je příjemnou novinkou, že si zahradní sprchu v dnešní době může pořídit každý, ať už bazén máte nebo žádný nevlastníte.

Příjemné letní osvěžení poskytne venkovní solární sprcha Chlorito.cz. Ta vyniká hned několika přednostmi.

zahrada jezírko

Některé druhy jsou přenosné, jiné stabilní. Potřebují akorát rovnou plochu a přívod vody. Nepoužívají žádnou elektrickou ani jinou energii. A jak se v nich tedy voda ohřeje? Přece pomocí sluníčka. Jelikož jsou solární, tak se dokážou pořádně nahřát, pokud budou stát na slunném prostranství. Mají páčku, kterou pak můžete regulovat teplotu vody, takže si můžete pustit buďto teplejší nebo studenější.

V prvé řadě se samozřejmě stále nejvíce a nejhojněji budou používat u bazénů a to jak u těch zapuštěných, tak i u těch, které stavíme každý rok znovu a znovu. I sprcha se totiž dá odinstalovat a zase nainstalovat velice snadno.

Opláchnutí před vstupem do bazénu ovlaží naše tělo a připraví ho na studenou vodu v bazénu. Navíc ze sebe smyjeme drobné nečistoty, které na svém těle ani nevnímáme, ale mohly by zbytečně špinit vodu v bazénu, do které bychom https://www.curaprox.com/cz-cs/jak-spravne-pouzivat-dentalni-nit následně museli přidávat spoustu chemie, abychom ji opětovně vyčistili a udrželi v optimálních podmínkách.

kluk v ručníku

Po koupání a plavání je vhodné ze sebe smýt chlor, který lpí na naší kůži, takže jakmile vyjdeme z vody, můžeme se tímto způsobem snadno omýt a zůstat třeba ještě venku na sluníčku, aniž bychom dělali mokré šlápoty po domácnosti nebo si špinili koupelnu.

Využijete je jak u bazénů, ale také na volných zahradách, kde je přívod vody. Letní osvěžení pro děti i bez bazénu. Voda se v zásobníku nahřeje, a vy si pak můžete pouštět jak studenou, tak i teplejší. Příjemné osvěžení v létě, když pracujete na zahradě. Kdykoliv se můžete ovlažit vodou a užívat si letního počasí.