Chcete někde bydlet?

Everything you need

Lavish Pro Themes provides you everything that you need on a WordPress theme, extensive customize options for user-oriented easy use, flat and modern design to capture viewers attention, plenty color options to full fill the choice of yours and many more.

Po nějakém bydlení touží každý normální člověk. A má k tomu spoustu logických důvodů. Byt nebo dům totiž není jenom střecha nad hlavou, díky které na člověka neprší, nesněží ani nepraží žhavé slunce, není to jenom místo, kde člověk nezmrzne a má tu i svoje pohodlí, svoje bezpečí, svůj klid. Byt nebo dům je daleko víc.
Takové bydliště je i místo, kam se může člověk kdykoliv vracet. A mít se kam vracet je pro každého důležité. Kdo má kde bydlet, není ztracen, nežije ve věčné nejistotě, kde dnes, zítra, za týden, za měsíc nebo za rok hlavu složí.
skromný byt
Bydliště je důležité i pro úředního šimla. Kdo ho má, sežene daleko pravděpodobněji důstojnou práci. Není totiž podezřelý, že tu dnes je a zítra zmizí neznámo kde. Díky adrese má kam jít pro pomoc, kam si nechat posílat důležitou korespondenci.
Byt nebo dům je i hmotné potvrzení statků, které dotyčnému umožní získat daleko snáze půjčku, na kterou bezdomovec logicky nikdy nedosáhne.
A bydliště je i jedním z důkazů, že je člověk takzvaně slušný člověk. S někým, kdo tohle postrádá, se nikdo moc bavit nebude.
 starý byt
Taková nemovitost je tedy pro normální život velice důležitá. Jenže získat ji není nic snadného. Hlavně v dnešní době. Protože ceny nemovitostí rostou rychlostí blesku a ten, kdo by si chtěl na nějakou našetřit, nejspíš bude jenom pozorovat, jak se mu vzdaluje, jak je čím dál nedosažitelnější.
A proto kdekomu nezbývá nic jiného, než si vzít půjčku, většinou hypotéku. Ale i na tu musí mít člověk podmínky. Hlavně musí mít dost velké příjmy a potřebuje i svou vlastní hotovost, aby mohl splatit svůj díl její ceny. Protože na celou nemovitost už mu dneska nikdo nepůjčí. A taky se tím na dlouho zadluží.
A když na to nemá, může se třeba usídlit někde v nájmu. Ovšem to je drahé a čím dál dražší řešení, na které taky jen tak někdo nemá.
A nakonec tak často nezbývá nic jiného, než zůstat u rodičů. S tím, že bude mít dotyčný své bydlení, až jeho rodiče umřou. Pokud tedy nemá i stejně chudé sourozence, pak se totiž svého bydlení nedočká možná nikdy. Smutné, ale je to tak.
A proto si svého bytu, který máme, važme. Je to skvělá věc, i když třeba není vůbec dokonalý.

 Chcete někde bydlet?